Masz pytania związane z naszą działalnością lub usługami? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zostaw wiadomość, wypełniając formularz poniżej, a nasz zespół natychmiast się z Tobą skontaktuje. Każde zapytanie jest dla nas bardzo istotne, i z radością na nie odpowiemy.

ISKU Warsaw showroom

Adres: ul. Marcina Kasprzaka 4/C.U.01
01-211 Warszawa

Email: poland@isku.com

Izabela Świtek
Head of ISKU Poland
Phone: +48 513 786 615
Email: izabela.switek@isku.com

Kamil Król
Sales Manager
Phone: +48 513 786 617

Email: kamil.krol@isku.com

Karolina Najdzion
Business Development Manager
Phone: +48 513 786 611
Email: karolina.najdzion@isku.com 



Finland

ISKU Headquarters & Showroom in Lahti

Address: Mukkulankatu 19, 15101 Lahti, P.O. BOX 240
Phone: +358 (0) 29 086 3000
Email: firstname.lastname@isku.com
Opening hours: Mon-Fri 8-16

United Arab Emirates

ISKU Middle East Showroom

Address: Dubai Design District (D3), Building 4, B101, Dubai
Phone: +97 145 549 135
Website in English
Website in Arabic

Estonia

ISKU Tallinn Showroom

Address: Pärnu mnt 139f, Tallinn
Phone: +372 6 556 055
Email: isku@isku.ee

Local website

Latvia

ISKU Latvia Showroom

Address: Katlakalna iela 6D, Riga
Phone: +371 292 04244
Email: isku.riga@isku.lv

Local website

Lithuania

ISKU Vilnius Showroom

Address: P. Lukšio g. 21, Vilnius
Phone: +370 650 74551
Email: info@isku.lt

ISKU Kaunas Showroom

Address: Savanorių pr. 187, Kaunas
Phone: +370 652 62233
Email: kaunas@isku.lt

Local website

Kazakhstan

ISKU Almaty Showroom

Address: 404/67 Seifullin Avenue, 101 office, Business center “Cascade Center” B2
Phone: +7 727 220 88 37
Email: almaty@isku.com

ISKU Astana Showroom

Address: 33 Kunayev street, 208 office, Business center “Astanalyk”
Phone: + 7 7172 79 30 84
Email: astana@isku.com

Local website

Norway

ISKU Oslo Showroom

Address: Øvre Vollgate 13, 0158 Oslo 

Miriam Hjemstad
Head of ISKU Norway
Phone: +47 90843000
Email: miriam.hjemstad@isku.com
Email: norway@isku.com